FİRMAMIZ HAKKINDA - ÜNİPAL Dış Ticaret Limited Şirketi

ÜNİPAL
Ara
ENGLISH
İçeriğe git

Ana menü:

FİRMAMIZ HAKKINDA


1984 ' DEN GÜNÜMÜZE...

1984 yılında kurulan ÜNİPAL DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, ithalatını ve toptan satışını yaptığı tüm ürünler için, üretici veya imalatçı firmalar ile tesis ettirilen anlaşmalar ile her zaman en kaliteli ürünleri piyasa koşullarına uygun fiyatlarla temin etmeyi amaç ve ilke edinmiştir.

Çağdaş altyapısı, konusunda uzman kadrosu ile firmamız, müşterilerine her zaman en iyi hizmeti götürebilmenin çabası içinde çalışmalarını sürdürmektedir.


1996 yılından itibaren, firmamızın dış ticaret konusundaki altyapısı ile bütünleşerek, Makina, El aletleri ve Malzemelerin yanı sıra Bakliyat ve Hububat ithalatına başlanılmıştır.


Her geçen yıl dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşanan büyük gelişmeler sonucunda, edinilen tecrübeler, firmamızı uluslararası alıcı ve satıcıların güvenle buluştukları bir noktaya getirmiştir.

Yeni başlattığımız danışmanlık hizmetiyle, özellikle dış ticaret yapan firmaların, ithalat işlemlerinin en uygun biçimde sonuçlandırabilmesi, ticari yazışmalar, resmi evraklar veya ürün bilgilerinin birebir, tam ve güvenli tercümesi konusunda yaşadıkları sıkıntıların bertaraf edilmesi ve ticari ilişkilerini daha sağlıklı sürdürebilmeleri amaçlanmıştır.

En son olarak firmamıza iletilen alım talepleri, satış teklifleri, mümessillik teklifleri veya taleplerini sizlerle paylaşabilmek, müşterilerimizin bizle ya da birbirleri ile direkt olarak iletişime geçebilecekleri bir ortamı oluşturabilmek amacı ile  " Ticarethane " bölümünü sizlerin kullanımına sunuldu.

Sizleri, birikimlerimizi paylaşmaya davet ediyoruz…

ÜNİPAL .....


BİLGİLER


 
ÜNİPAL
DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
©2014 Copyright - Her hakkı mahfuzdur.
İçeriğe dön | Ana menüye dön